OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR!!!

 • 85.000€
, ne zonen e Astirit
shitje

OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR!!!

, ne zonen e Astirit
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet si dhe ballkon me nje pamje fantastike.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100.6 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje grupi pallatesh te reja, me ndertime cilesore dhe nje nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Apartamenti shitet i mobiluar totalisht dhe disponon dokumentat e plota hipotekore.
Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…enti-ne-astir/

 • Address ne zonen e Astirit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate