Okazion! Shitet shtëpi private në Fresk, TIranë.

  • 200.000€
,

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje

Description

Okazion! Shitet shtëpi private në Fresk, TIranë.
Shtëpia ka një pozicion shume të mirë në këtë zonë. Toka ka një sipërfaqe prej 400 m2 dhe 192 m2 është sipërfaqja e banesës.
Organizimi i shtëpisë është: kati 1 ka 1 dhomë, kuzhinë edhe tualet.
Kati 2 ka 3 dhoma një dhomë të madhe që është si studio 1 dhomë, 1 koridor dhe ballkon.
Çmimi i pronës është 200 000 euro/total.
Id 10001
Na kontaktoni: +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate