OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 190 M2, KORÇË.

 • 60.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE ME SIPËRFAQE 190 M2, KORÇË.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Features

Description

Shitet shtëpi private dy katëshe me sipërfaqe 190 m² tek një zonë shumë të mirë dhe të qetë të qytetit.
Prona organizohet në dy kate dhe gjithashtu ka një oborr të madh përpara shtëpisë dhe garazh për makinë. Disponon çertëfikatë të rregullt pronësie.
Shitet me një çmim okazion prej 60 000 Euro/Total.
Për më shumë informcione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-shtepi-private-dy-kateshe-me-siperfaqe-190-m2-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate