OKAZION! SHITET SHTEPI ME 290M2 TRUALL NE SELITE

 • 85.000€
, Selitë
shitje

OKAZION! SHITET SHTEPI ME 290M2 TRUALL NE SELITE

, Selitë
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 290 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet shtepi me 290m2 truall ne Selite. Shtepia ka siperfaqe totale 100m2 dhe eshte e organizuar me sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, 1 ballkon dhe 1 oborr i madh me siperfaqe 190m2 te shfrytezueshme. Shtepia eshte e ndertuar me punime cilesore dhe ambienti eshte totalisht i rrethuar me porte sigurie. Pozicioni gjeografik ku ndodhet mundeson qe te kete ndricim diellor nga te gjitha anet. Zona ku ndodhet te ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme cka e ben nje zone shume te kerkuar per te jetuar. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…all-ne-selite/

 • Address Selitë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate