OKAZION SHITET SHTEPI 2 KATESHE

 • 78.000€
,

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696711858

Description

#RRASHBULL DURRES
💶 78.000 EURO

OKAZION

☑ SIPERFAQA E NJOLLES NDERYIMIT 168M
☑ SIPERFAQA E TRUALLIT 600M
☑ SIPERFAQA E PARCELES NDERTIMORE 500M
☑ SIPERFAQA TOTALE NDERTIMIT 398M
☑ SHTEPIA ESHTE DY KATESHE
☑ KATI 1 ESHTE I HAPUR NDERSA KATI 2 ESHTE MBYLLUR ME TULLE DHE SOLETE BETONI
☑ KATI DYTE ESHTE I NDARE NE DY APARTAMENTE ME HYRJE TE VECANTE
☑ POZICIONIMI PERFEKT NE KODER , CKA BEN QE DIELLI ESHTE PREZENT QE PREJ LINDJES DERI NE PERENDIM
☑ SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR DHE KA NEVOJE PER PUNIME SI PUNIME TULLE, SOVATIME , SHTRIM ME PLLAKA ETJ
☑ PLANIMETRI PERFEKTE.
☑ DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR

#RRASHBULL DURRES
💶 78.000 EURO

OKAZION

☑ SIPERFAQA E NJOLLES NDERYIMIT 168M
☑ SIPERFAQA E TRUALLIT 600M
☑ SIPERFAQA E PARCELES NDERTIMORE 500M
☑ SIPERFAQA TOTALE NDERTIMIT 398M
☑ SHTEPIA ESHTE DY KATESHE
☑ KATI 1 ESHTE I HAPUR NDERSA KATI 2 ESHTE MBYLLUR ME TULLE DHE SOLETE BETONI
☑ KATI DYTE ESHTE I NDARE NE DY APARTAMENTE ME HYRJE TE VECANTE
☑ POZICIONIMI PERFEKT NE KODER , CKA BEN QE DIELLI ESHTE PREZENT QE PREJ LINDJES DERI NE PERENDIM
☑ SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR DHE KA NEVOJE PER PUNIME SI PUNIME TULLE, SOVATIME , SHTRIM ME PLLAKA ETJ
☑ PLANIMETRI PERFEKTE.
☑ DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR
☑ NDODHET PRANE REZERVARIT RRASHBULL. ZONE PERFEKTE PER JETE TE QETE, ME INFRASTRUKTURE RRUGORE, ELEKTRIKE DHE

☑ NDODHET PRANE REZERVARIT RRASHBULL. ZONE PERFEKTE PER JETE TE QETE, ME INFRASTRUKTURE RRUGORE, ELEKTRIKE DHE

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
IrisoftProperties

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IrisoftProperties
 • IrisoftProperties