OKAZION! SHITET PENTHOUSE NE YZBERISHT

 • 400.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION! SHITET PENTHOUSE NE YZBERISHT

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400.000€

Details

 • Price: 400.000€
 • Size: 644 m²
 • Rooms: 5
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITET PENTHOUSE NE YZBERISHT

Shitet apartament ( PENTHOUSE ) 644m2. Ka siperfaqe te brendshme 369m2 dhe 275m2verande . Pamje 360*. Apartamenti eshte plotesisht i arreduar dhe eshte organizuar ne 4 dhoma gjumi, 5 banjo. Hapesira ngrenje dhe gatimi te ndara. Sallon ndenje me mobilim te ngrohte dhe oxhak. Nje hapesire e vecante per palester, si dhe garderobe te vecuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

OKAZION! SHITET PENTHOUSE NE YZBERISHT

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate