OKAZION! SHITET OBJEKTI 3-KATESH NE KAMEZ

 • 750.000€
, Kamëz
shitje

OKAZION! SHITET OBJEKTI 3-KATESH NE KAMEZ

, Kamëz
 • 750.000€

Details

 • Price: 750.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 6
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet objekti 3-katesh tek institutit ne Kamez. Objekti ka 450m2 truall ku 300m2 jan siperfaqe ndertimi.
Kati i pare dhe i dyte i objektit jane ambjente biznesi dhe kati i trete jane 2 apartamente banimi 2+1 te arreduara ne menyre bashkekohore.
Objekti eshte i gjithi i rrethuar me kangjella dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Ndodhet ne zonen me te frekuentuar ne Kamez ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…tesh-ne-kamez/

 • Address Kamëz
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate