OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit

 • 500.000€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 2600 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit

—————————☆☆☆☆☆

▪︎ Objekti ka një sipërfaqe ndërtimi prej  2600 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 1460 m2.

▪︎Secili kat përbëhet nga 650 m2 : zyrë/arkivë/depo/dhoma shërbimi/ 3 tualete, ashensor i përdorueshëm për secilin kat.

▪︎Prej vitesh ka funksionuar fasoneri/veshje të ndryshme, aktualisht e gatshme për gjendje pune, pajisje dhe makineri qepje funksionale/bashkëkohore/ cilësore, materiale bazë, sasi voluminoze si dhe kapacitet bazë puntorie prej 150 persona.

▪︎Oborr i shfrytëzueshëm, mundësi parkimi deri në 50 automjete + kamione tê tonazhit të lartë, sistem kamerash, 2 puse, gjerenatorë, kompresor ajri etj.

▪︎Prona është e përshtatshme për industri tekstili, fasoneri të ndryshme, treg industrial & aktivitete te tjera biznesi.

▪︎Me çertifikatë pronësie/ i rivlerësuar.

▪︎Çmim shitje; 500.000 €

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎info@imobilareprime.com

▪︎ Cel: 0672062729

▪︎imobiliareprime.com

 

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare