Magazine, tek nenkalimi Komuna e Parisit dhe Kodra Diellit

 • 292.500€
, Kopështi Botanik
shitje

Magazine, tek nenkalimi Komuna e Parisit dhe Kodra Diellit

, Kopështi Botanik
 • 292.500€

Details

 • Price: 292.500€
 • Size: 450 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692020674

Description

Okazion!!!!
Shitet Magazine 450 m2. Zona Komuna e Parisit.
Kati I pare I nje pallati, ndertim i ri, tek nenkalimi qe lidhet me Kodren Diellit , Komunen e Parisit dhe autostraden.
Pozicioni prane kopshtit Botanik.
Zone e qete dhe lehtesishte e aksesueshme me autostraden, ne vije te pare ne fillim te rruges Shkelqim Fusha.
Ambienti ka 1 tualet.
Linje dhe sahat 3 fazor.
Qepen me korent me hapje tavanore me gjeresi 3.5m.
Lartesia e ambientit 2.8m.
Sistem kamerash. Internet te instaluar.
Parkim per 4 makina perpara magazines me sip. 50 dhe 60 m2 sip. jashte ne krah te magazines shtruar me pllaka.
Gelberim perreth.
Ambienti mund te perdoret per magazine, linje prodhimi, servis makinash, mobileri, oficine, punime alumini, etj.

Mundesi per tu shitur ne 2 ambiente vec e vec.

Cmimi 650 Euro/m2.    Me qera 950 euro
Per ta vizituar na kontaktoni ne Nr 0692020674
 • Address Kopështi Botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
TonerTaxi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TonerTaxi
 • TonerTaxi