OKAZION: SHITET MAGAZIN 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

 • 950.000€
Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania

OKAZION: SHITET MAGAZIN 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania
 • 950.000€

Details

 • Property ID: 44299
 • Price: 950.000€
 • Property Size: 616 m²
 • Property Type: magazine
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Ne rrugen e Rinasit Shitet Magazine me nje siperfaqe 616m2, me lartesi 8m dhe me siperfaqe trualli 6.200m2. Prona eshte e certifikuar dhe ne fakt ka rreth 8.000m2 truall.
Magazina eshte buze rrukes kryesore dhe me vendim te KM ka te drejte hyrje dalje ne rrugen kryesore edhe per kamjona. Shitet me leje ndertimi edhe per 600m2 te tjera magazine. Nje vend strategjik per cdo lloj biznesi. Zone atraktive levizjesh per 24 ore.
NXITONI. Mundesin e mrekullueshme per zhvillimin e Bizneseve.
SHITET VETEM PER  950.000 EURO. ( i diskutushem).

 • Address Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Rinas

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare