OKAZION SHITET KATI I 3-Të I NJË NDËRTESE PRIVATE NË LAGJEN 8 SHKURTI , FIER

 • 85.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

OKAZION SHITET KATI I 3-Të I NJË NDËRTESE PRIVATE NË LAGJEN 8 SHKURTI , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 161 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032243

Description

Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier , me një sipërfaqe prej 161 m² . Ndodhet në një nga lagjet më të qeta të qytetit dhe apartamenti organizohet në mënyrë të tillë; 1sallon +2 kuzhina , 2 dhoma pritje ,1 dhomë gjumi , 3 banjo , 2 ballkone . Çmimi i shitjes është 85000€ / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate