OKAZION! SHITET HOTEL NE GOLEM

, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

OKAZION! SHITET HOTEL NE GOLEM

, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Details

  • Size: 610 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Okazion! Shitet super hotel ne Golem.
Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me elitare ne Golem,ku fale pozicionimit te tije te ofron ajer te paster, qetesi si dhe nje pamje fantastike te natyres perreth nderthurur me parajsen panoramike qe ofron deti Adriatik.
Hoteli ka 610 m2 ndertim dhe  eshte i organizuar ne nje ndertese 3 kateshe +papafingo,14 dhoma,bari,restoranti,recepsion.
Ne hapesiren e jashtme te hotelit kemi barin veror, pishina, parking, e gjitha e rrethuar nga gjelberimi natyral i pemeve dekorative dhe lulishtes .
Prona disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-hotel-ne-golem/

  • Address Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • City Golem

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate