OKAZION : Shitet Godinë 3- Kt / DURRES” rruga “Kristoforidhi”

  • 500.000€
, rruga kristoforidhi
shitje

OKAZION : Shitet Godinë 3- Kt / DURRES” rruga “Kristoforidhi”

, rruga kristoforidhi
  • 500.000€

Details

  • Price: 500.000€
  • Size: 771 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

OKAZION : Shitet Godinë 3- Kt /zona: DURRES” rruga “Kristoforidhi”
———————☆☆☆☆☆
▪︎Objekti përbëhet nga 3 kate, ndodhet pranë bankës Kombëtare & shkollës së Muzikës.
▪︎ Godina është ndërtuar në vitin 1943 nga inxhinierë italianë, e rikonstruktuar vitet e fundit. Tipologjia e godinës;
▪︎ Kati përdhe/njësi ka strukturën për ambjent biznesi me sipërfaqe 257m², si dhe 2 tualete.
▪︎ Kati I-rë banim me sipërfaqe 257m², përbëhet nga 9 dhoma si dhe 3 tualete.
▪︎ Kati I II-të banim me sipërfaqe 257m², përbëhet nga 9 dhoma si dhe 3 tualete.
▪︎ Sipërfaqe trualli 368m² përfshirë dhe sipërfaqen e oborrit në pjesën e pasme të godinës prej 111m².
▪︎ Pjesa e tarracës mund të shfrytëzohet për ngritjen e dy kateve ose shfrytëzim si funksion verande.
▪︎ Godina është e përshtatshme për opsione të ndryshme biznesi si; Shkollë, Klinikë mjekësore/ dentare, Organizata & Fondacione, Hostel, Qender estetike, Call center, etj.
▪︎ Disponon çertifikatë pronësie/ I rivlerësuar.
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni në:
▪︎ Cel: 0672062729
▪︎ Çmim shitje : 500.000 € ( nga 700.000€)
▪︎www.imobiliareprime.com
▪︎info@imobiliareprime.com

  • Address rruga kristoforidhi
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare