OKAZION; Shitet dyqan/ Pranë Sheshit “Wilson”

 • 290.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION; Shitet dyqan/ Pranë Sheshit “Wilson”

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290.000€

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 152 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

OKAZION; Shitet dyqan/ zona: pranë Sheshit “Wilson”

▪︎ Ambjenti ka një sipërfaqe prej 152 m² në kat përdhe.
▪︎Mundësi ndarje në dy ambjente pasi ka fasadë xhami dhe me pamje nga rruga.
▪︎Aktualisht është me qeradhënie
▪︎Cmimi shitjes : 290.000€
▪︎Pronë #Ekskluzive e Prime Agency
▪︎Për më shumë informacion ose vizitë në pronë kontaktoni;
▪︎Cel: 0672062729
▪︎E-mail: info@imobiliareprime.com

imobiliareprime.com

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare