SHITET BAR-KAFE/ Rruga; ” Kavajes”

 • 300.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

 SHITET BAR-KAFE/ Rruga; ” Kavajes”

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 150 m²
 • Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

 SHITET BAR-KAFE/ Rruga; ” Kavajes”

▪︎ Lokali Bar- Kafe ndodhet 5 min larg qendrës, me lëvizje shumë të madhe këmbësorësh dhe institucionesh së bashku.
▪︎ Aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt ndër vite, xhiro mujore e kënaqshme,
▪︎ Shfrytëzimin maksimal të hapësirave të brendshme & të jashtme, kuzhinë më vete, gjithashtu është shumë i përshtashëm edhe modifikimi për restorant.
▪︎ Ambjenti ka një sipërfaqe prej 150 m² + 40 m² ambjent i jashtëm si mundësi parkimi. Shitet siç është bashkë me mobilimin dhe biznesin e ngritur.
▪︎ Cmimi: 300.000€
▪︎Për më shumë informacion ose vizitë në pronë kontaktoni;
▪︎Cel: 0672062729
info@imobiliareprime.com
imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency