OKAZION! SHITET APARTAMENTI 3+2+2 BALLKONE NE FRESK

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 3+2+2 BALLKONE NE FRESK

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+2+2 ballkone ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale 130m2. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe organizohet me sallon ndenje+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje fantastike.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites.
Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, izolimi termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri.
Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…kone-ne-fresk/

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate