OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK FRESKU

 • 55.000€
, Fresku
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK FRESKU

, Fresku
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Ne zonen e Freskut shitet apartamenti 2+1+2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Aparamenti eshte 95 m2 i pabanuar me pare dhe shitet bosh.
Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta me ajer te paster dhe me te kerkuar te zones.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin e telefonit 0692072227 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…12-tek-fresku/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate