OKAZION SHITET APARTAMENTI 1+1 NE YZBERISHT

  • 58.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENTI 1+1 NE YZBERISHT

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 58.000€

Details

  • Price: 58.000€
  • Size: 58 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartamenti me nje cmim okazion. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 58 m2 , i tipilogjise 1+1 ne zonen e Yzberishtit ,prane Viles L. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh i cili ka akses ne ballkon , kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar te pajisur me ashensor me punime mjaft cilesore me fasade te ventiluar,me termoizolim. Ka nje mobilim bashkekohor dhe shume te organizuar.Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura.Ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ofron dhe nje vend parkimi. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

  • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate