OKAZION! SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

 • 36.000€
, Fresku
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

, Fresku
 • 36.000€

Details

 • Price: 36.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION! Shitet super apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje kompleksi te ri dhe ka siperfaqe totale 71m2.
Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon i bollshem. Ka kubature te rregullt dhe eshte i mireorganizuar.
Orientimi i apartamentit eshte lindje. Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe shume te kerkuar per jetese ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.

Pallati eshte ndertim i vitit te fundit dhe me cilesi shume te larte. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…i-11-ne-fresk/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate