OKAZION! SHITET APARTAMENT TEK AMERIKAN 2!!!

 • 75.000€
, Spitali Amerikan 2
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT TEK AMERIKAN 2!!!

, Spitali Amerikan 2
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 tek spitali Amerikan 2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ndertime cilesore dhe ka nje siperfaqe prej 91 m2 (60m2 pjesa e brendshme + 31 m2 verande).
Ai organizohet me nje sallon ndenjie, guzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe nje verande me pamje piktoreske. Apartamenti eshte i pamobiluar.
Kontakto tani ne nr. 0692033500 per nje vizite ne prone!!!

https://billionrealty.al/index.php/p…ek-amerikan-2/

 • Address Spitali Amerikan 2
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate