OKAZION!!! SHITET APARTAMENT TEK 21-SHI!!!

 • 52.000€
ne zonen e 21 Dhjetorit
shitje

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT TEK 21-SHI!!!

ne zonen e 21 Dhjetorit
 • 52.000€

Details

 • Property ID: 21162
 • Price: 52.000€
 • Property Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine te vecuar nga salloni, nje dhome gjumi, tualet me dritare ajrimi dhe ballkon me pamje fantastike.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentat e plota hipotekore.
Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…nt-tek-21-shi/

 • Address ne zonen e 21 Dhjetorit
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate