OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIPËRFAQE 85 M2, NË LAGJEN 7, KORÇË. 38,000 EUR / Total

 • 305€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIPËRFAQE 85 M2, NË LAGJEN 7, KORÇË. 38,000 EUR / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 305€

Details

 • Price: 305€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet apartament 1+1 kati i dytë me sipërfaqe 85 m² në lagjen 7 në Korçë.
Apartamenti është ndërtim i ri dhe në nje zonë mjaft të mirë të qytetit.
Prona organizohet në sallon i madh + kuzhinë, dhomë gjumi, koridor i bollshëm dhe tualet. Gjithashtu ambienti disponon edhe një dhomë më vete për orenditë shtëpiake ose si magazinë.
Shitet i mobiluar me një çmim prej 38 000 Euro/ Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-apartament-kati-2-me-siperfaqe-85-m2-ne-lagjen-7-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate