OKAZION Shitet apartament buze rruge ne Misto Mame

 • 38.000€
, Misto Mame, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje

OKAZION Shitet apartament buze rruge ne Misto Mame

, Misto Mame, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 38.000€

Details

 • Price: 38.000€
 • Size: 50 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet apartament 50 m2 buze rruge ne Misto Mame. Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron shume facilitete si supermarkete, linja urbane, shkolla etj . Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Misto Mame, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate