OKAZION SHITET APARTAMENT 3+2+2 PRAN DREJTORIS POLICIS DURRES !!

 • 85.500€
, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 85.500€

Details

 • Price: 85.500€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 2
Me siperfaqe totale 116m2 .
Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhine, gjithashtu ka dhe koridor te brendeshem te madhe , 2 tualete dhe 2 ballkone .
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte komode dhe cilesore dhe shitet sic eshte.
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!!

0692121277

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau