OKAZION Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit

 • 129.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
shitje

OKAZION Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Okazion! Shitet Apartament 3+1+2. Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat te ri shume cilesor me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh te kompletuar, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Shitet totalisht i mobiluar. Orientimi eshte lindje-perendim.
Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per shkak te gjithe fasilitetetve qe ofron.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…una-e-parisit/

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate