OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964

 • 145.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 171 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964

Te 21 dhjetori shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 170.8 m2, nga te cilat 141.3 m2 eshte siperfaqe neto dhe 11.6 m2 verande.Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e  3-te te nji e pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete.  Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI

 

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate