OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+ VERANDE 130 m2

 • 120.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+ VERANDE 130 m2

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 3+1+  verande 130 m2 ne Yzberisht, prane rruges kryesore.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri me ashensor ,ka nje siperfaqe prej 103 m2.

Organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi,1 tualete si dhe nje  verande gjigande.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje  Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet ne nje zone qe ti ofron te  gjitha facilitete e nevojshme.

Apartamenti disponon dokumentacin te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate