Okazion Shitet Apartament 3+1 Tregu Elektrik

 • 75.000€
, Tek Tregu Elektrik
shitje

Okazion Shitet Apartament 3+1 Tregu Elektrik

, Tek Tregu Elektrik
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Tek Tregu Elektrik shitet apartament 3+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne 1 sallon te madh, 1 Kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 holl i madh, 1 tualet me dritare, 1 ballkon. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te mira tek tregu elektrik dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Shitet i mobiluar. Mund te perdoret per banim por dhe per klinike zyra per shkak te vendodhjes qe ka kati i dyte.
Per cdo informacion dhe vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni 0696484888.

https://billionrealty.al/index.php/p…regu-elektrik/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate