OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KOMUNA E PARISIT

 • 115.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
shitje

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KOMUNA E PARISIT

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692099400

Description

Okazion! Shitet Aparament 3+1 ne zemer te Komunes te Parisit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte 101m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje,1 tualet te madhe.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshhme.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore.

Kontakto tani ne numrin 0692099400 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate