Okazion!!! Shitet Apartament 3+1 tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 / 690Euro/m2

 • 77.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Rruga Pasho Hysa,
shitje

Okazion!!! Shitet Apartament 3+1 tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 / 690Euro/m2

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Rruga Pasho Hysa,
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355684836662

Description

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Mangalem 21 qe po nderton Kontakt SH.P.K. Eshte  nje nder komplekset me te medha ne Tirane.
Apartamenti eshte ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 111.7m2 ,

Planimetri te rregullt dhe Orientimin Veri-Perendim, Apartamenti eshte i perfunduar dhe gati per banim.
Cmimi okazion: 77,000 Euro, 690Euro/m2.
Disponoj edhe opsione te tjera 1+1, 2+1, 3+1 me cmim okazion.
Tel ose whatsapp: 0684836663

 • Address Ali Demi, Rruga Pasho Hysa,
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
murataj07
 • murataj07

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
murataj07
 • murataj07