OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1+DEPO TEK PALLATI ME SHIGJETA

 • 88.000€
, Pallati me Shigjeta
shitje

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1+DEPO TEK PALLATI ME SHIGJETA

, Pallati me Shigjeta
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+ depo. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe oganizohet ne  2dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 1 tualet.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre moderne.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692070788 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Pallati me Shigjeta
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate