OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RESTORANT FRESKU

 • 55.000€
Restorant Fresku
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RESTORANT FRESKU

Restorant Fresku
 • 55.000€

Details

 • Property ID: 10367
 • Price: 55.000€
 • Property Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!!! Shitet apartament 2+1+2 +2 ballkone, 100m larg restorant Freskut.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 115m2.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete ,2 ballkone.

Apartamenti eshte nje ndertim shume cilesor i shtruar me parket , me sistem ngrohje, me dyer dhe dritare dopjo xham,ndricim LED,izolim akustik, tualet me hidrsanitare cilesore, pamje panoramike, ndricim perfekt, ngrohje natyrale, instalimet te gjitha funksionale.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi.

Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre moderne. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Restorant Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate