OKAZION Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Tiranes

 • 106.000€
, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Tiranes

, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 106.000€

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 ballkone tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 105 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet,2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor! Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate