OKAZION ! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

 • 85.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
shitje

OKAZION ! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Okazion! Shitet  Apartament Luks 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti eshte 125 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor qe ben ndarjen e dhomave.

Totalisht i mobiluar me nje mobilim  bashkekohor. Orientim i apartamentit eshte jug-perendim.

Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore dhe te krijon  te gjith facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per  nje vizite ne KETE prone ose ne prona te ngjashme kontakto 0692033500

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate