OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK

 • 170.000€
, Ne Bllok
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK

, Ne Bllok
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION! Shitet Apartamenti 2+1+2 ne Bllok.
Apartamenti ka siperfaqe totale 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me nje sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon ne te gjitha dhomat.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ka orientim jug-lindje.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose informacion te detajuar kontaktoni 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…partament-212/

 • Address Ne Bllok
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate