OKAZION!!!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK

 • 180.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!!!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!!!! Shitet super apartament 2+1+2 ne Bllok afer shkolles Edith Durhami. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te te nje pallati te ri 10-katesh te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 111 m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine , dy dhoma gjumi, 2 tualete ku njei eshte me vask dhe tjetri me dush me gabin, 2 ballkone ku njeri prej tyre eshte me dalje nga kuzhina dhe tjetri me dalje nga dhoma matrimoniale . Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament me se miri. Apartamenti eshte i restauruar totalisht dhe eshte i shtruar me parket. Apartamenti nuk shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte zona me e kerkuar e Tiranes ku ofron te gjith fasilitetet e nevojshme. Disponon dukumentacion te plote hipotekor!
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-212-ne-bllok/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate