OKAZION!! Shitet apartament 2+1 vetem 470€/m2

 • 58.045€
, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

OKAZION!! Shitet apartament 2+1 vetem 470€/m2

, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 58.045€

Details

 • Price: 58.045€
 • Size: 470 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut, Rruga Ramazan Gaxherri.
Apartamenti është i pozionuar në katin e 6 banim të një pallati të ri, sipërfaqe apartamenti 97.4 m2 siperfaqe verande 52.2, cmimi i apartamentit eshte 470 euro/m2 ndersa i verandes 235 euro/m2.
Apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Detaje të tjera: i ndriçuar, pallat i ri, bosh me ashensor, termoizolim, hidroizolim, sistem kapot, dopio xham.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: € 58.045

 

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania