OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965

 • 90.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965

Shitet apartament 2+1 ne qender me siperfaqe 110 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi, ne nje nder  zonat me te mirat te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies me kubature te rregullt, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, njera me dalje nga dhoma e gjumit dhe tjetra me dalje nga dhoma e ndenjes. Apartamenti mund te shfrytezohet edhe per biznese te ndryshme. Ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate