OKAZION: Shitet apartament 2+1/ Qendër, mbrapa Piazzës

 • 100.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION: Shitet apartament 2+1/ Qendër, mbrapa Piazzës

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 067 2062729

Description

OKAZION: Shitet apartament 2+1/ zona: Qendër, mbrapa Piazzës

—————————————☆☆☆☆☆

▪︎Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim me një sipërfaqe prej 85m2.

▪︎Përbëhet nga një sallon i madh ndjenje & kuzhinë së bashku, 2 dhoma gjumi, ballkon si dhe tualet.

▪︎Apartamenti ka komoditetin e hapësirave të mëdha , në shpërndarjen e dhomave, ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Pallat ekzistues, i vitit ’97, i restauruar.

▪︎Çmim shitje: 100.000€/ i padiskutueshëm

▪︎Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar.

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

—————————————-

▪︎Cel: 067 2062729

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎imobiliareprime.com

 

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare