OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI ID-993

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI ID-993

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet apartament 2+1 prane Kompleksit Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ka nje siperfaqe 87 m2. Momentalisht apartamenti eshte ne proces ndertimi.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-apartament-21-prane-kompleksit-delijorgji/

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate