Okazion! Shitet Apartament 2+1 ne Fresk, Kompleks i Vitit 2020!

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Okazion! Shitet Apartament 2+1 ne Fresk, Kompleks i Vitit 2020!

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Details

 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Okazion! Shitet Apartament 2+1 ne Fresk, Kompleks i Vitit 2020!

Ne Fresk ,ne nje nga komplekset me te mira te zones,ndertim i vitit 2020 shitet Apartament 2+1+2 . Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi (kati 3 nga toka) dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesir te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon. Ka dy dhoma gjumi , 1 tualet i pergjithshem me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga jug-lindje. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0692033500

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate