OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJE 14 KORÇË. 2,500,000 LEK / Total

 • 20.069€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJE 14 KORÇË. 2,500,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 20.069€

Details

 • Price: 20.069€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjen 14 të qytetit.
Prona organizohet në: sallon + kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor i bollshëm, ballkon dhe tualet.
Shitet i mobiluar me një çmim okazion prej 2500000 Lekë/Total.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-apartament-21-lagje-14-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate