OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 8 SHKURTI, FIER

 • 32.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 8 SHKURTI, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 069 703 2242

Description

Shitet apartament 2+1 në lagjjen 8 Shkurti, Fier. Ka një sipërfaqe prej 90 m² dhe 10m² sipërfape e përbashkët. Ndodhet në katin e 8-të . Organizohet në: 2 dhoma, sallon + kuzhinë, 2 banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet i pa mobiluar me çmimin 32 000 € /total (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni  069 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-apartament-21-lagja-8-shkurti-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate