OKAZION!! SHITET APARTAMENT 170m2 NE BLLOK!

 • 1€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 170m2 NE BLLOK!

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati 4-te. Eshte i organizuar ne nje sallon spacioz se bashku me kuzhinen, i cili ka dalje ne verande, dy dhoma gjumi po ashtu te dyja kane dalje ne nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ka organizim te mire dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne Bllok prane Spar,ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate