Okazion , shitet apartament 1+1+A+BLK,

 • 22.000€
, Lagja 8 Shkurti , Fier
shitje

Okazion , shitet apartament 1+1+A+BLK,

, Lagja 8 Shkurti , Fier
 • 22.000€

Details

 • Price: 22.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0693216385

Description

Shitet apartament 1+1+ Ambient Gatimi ne lagjen 8 Shkurti ne qytetin e Fierit.

Apartamenti ka mundesi per shtese dhe mund te behet 2+1 me hapesira te bollshme per banim.

Pervec mundesise per shtese ka ballkon te mbyllur dhe te gjitha dritaret me duralumin ngjyre te bardhe si dhe kuzhine gatimi te pavarur nga pjesa e sallonit.

I restauruar se fundmi me gjithçka bashkekohore.

Ndodhet ne nje zone te qete ,te pershtatshme per banim afer me kopshte & shkolla si dhe gjithçka mund t’ju nevojitet per nje jetese komode

Disponon çertifikate pronesie dhe është bërë rivlerësimi i tij.

Çmimi 22.000 euro

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin

069 32 16 385

 • Address Lagja 8 Shkurti , Fier
 • City Fier

Contact Information

View Listings
Alex
 • Alex

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alex
 • Alex