OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT ID-946

 • 74.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT ID-946

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT ID-946

Okazion!!! Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit.

Kati i dyte ne pallat ekzistues qe e ben ideale per zyra, klinike si dhe banim.

Vendodhje perfekte perballe Ministrise se Arsimit.

Apartamenti ka siperfaqe 60 M2 dhe shitet bosh.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate