OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RESTORANT FRESKU

,
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RESTORANT FRESKU

,

Details

  • Size: 67 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 6
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Fresku.
Apartamenti eshte 67 m2 dhe ndodhet ne katin e 6- te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti eshte ne ane te rruges vetem 300 metra larg Restorant Freskut.
Ka orientim nga perendimi dhe eshte me termoizolim me punime teper cilesore.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…torant-fresku/

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate