OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT FRESKUT

 • 46.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT FRESKUT

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 46.000€

Details

 • Price: 46.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT FRESKUT

Shitet super apartament 1+1 ne fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti ka hapesira  te bollshme ne nje siperfaqe 74m2 dhe organizohet ne nje sallon bashke me ambjentin e ngrenies,1 tualet dhe nje ballkon.  Apartamenti shitet totalisht  i mobiluar sic pasqyrohet ne foto dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe ajer te paster.

Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500

 

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate