OKAZION!!!! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË ANTALIAS 113, DURRËS

 • 35.000€
, Rruga Laguna, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Laguna, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

OKAZION!!!!

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË ANTALIAS 113, DURRËS

 

SIPËRFAQJA: 50 m²

CMIMI: 35000 EURO

VENDNDODHJA: Pranë plazhit 113  në Durrës

 

Tipologjia 1+1

1 Ambient ndenje+ gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

Apartamenti ndodhet në një pallati të ri , të mirë administruar. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Durrësit. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën  gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
+355 68 800 0969

 • Address Rruga Laguna, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta