OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK RESTORANT FRESKU

 • 45.000€
, Fresku
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK RESTORANT FRESKU

, Fresku
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Fresku.
Apartamenti eshte 67 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore.
Apartamenti eshte ne ane te rruges vetem 300 metra larg Restorant Freskut. Ka orientim perendim.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…torant-fresku/

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate